REZERVOVANÉ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE KLIMKOVIČOVA UL KVP

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ: Diamond Reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe na Sídlisku KVP.
Nie je žiadnym tajomstvom, že novostavby sú pre mnohých ľudí veľmí lákavé a výhod je hneď niekoľko. Jedným z prvých je vek výstavby. Tento developerský projekt sa staval vo viacerých etapách a táto konkrétna etapa bola kolaudovaná v roku 2018. Celý developerský projekt je situovaný v tichej časti sídliska KVP. Ako môžete vidieť, nejde o predpredaj bytu alebo stav holobytu, ale dokončený 3 izbový byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať.
Samotný byt disponuje podlahovou plochou 72m², ale to nie je všetko, čo vám tento byt ponúka. Pozdĺž celého bytu je prekrásna 7m² terasa, orientovaná na východ. Každé ráno si vychutnáte východ slnka ponad kopce a počas dňa vám príjemne svieti slnko v celom byte, pretože je orientovaný na východ a západ.
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby a samostatného WC, kuchynskej linky v tvare U so vstavanými spotrebičmi, obývačky, ktorá je prepojená spolu s kuchynskou a jedálenskou časťou. Táto denná časť je veľká 30m² a rozhodne tu budete tráviť najviac času. Zvyšok bytu pozostáva z hlavnej spálne so vstavanou skriňou, z ktorej je spolu s obývačkou východ na spomínanú terasu. Poslednými časťami bytu je kúpeľňa s vaňou a detská izba, orientovaná na západ ako jediná z bytu.
Celý byt je zariadený a dokončený v príjemných neutrálnych farbách a tak rozhodne bude pasovať väčšine z vás. Na zemi sú položené vinylové podlahy s izoláciou, v kuchyni sú všetky elektrospotrebiče zn. Bosch. Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu so štyrmi bytmi na poschodí. K bytu prislúcha ajvonkajšie parkovacie miesto a veľkou výhodou je aj 5 metrová pivnica, ktorá sa nachádza rovno pri parkovacom mieste, takže ťažké veci môžete presunúť z auta priamo do pivničnej kobky.
Výborná občianska vybavenosť, len na skok sú k dispozícii potraviny LIDL a Poliklinika, MŠ a ZŠ.
Mesačné náklady sa pohybujú okolo 130 eur. Cena tejto zaujímavej nehnuteľnosti je 296 000 eur vrátane odmeny a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-115287
  • Dátum aktualizácie 25.09.2022 16:39
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 26.06.2022 14:45

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi