Prenájom trojizbový byt Senica

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom zaujímavý trojizbový byt v centre okresného mesta Senica. Nachádza sa na prvom poschodí so samostatným vchodom, v jednoposchodovej budove, kde na prízemí je kancelársky priestor, čo je výhoda, lebo nebudete mať žiadnych stálych susedov = viac súkromia. Po zariadení si ho podľa vlastných predstáv vznikne príjemné bývanie.
Byt dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej sa vľavo vchádza do kúpelne so sprchovým kútom a toaletou, kúsok ďalej je kuchynka, vľavo sú dve izby a rovno je tretia izba. Byt je klimatizovaný, s ústredným kúrením vlastným plynovým kotlom, alarmom, parkovanie hneď vedľa budovy. Byt sa prenajíma nezariadený. Orientácia bytu je na severozápad, má 63m².
Byt je vhodný pre rodinu s deťmi, ako aj študentov poprípade zamestnancov. Majiteľ povoľuje mať v byte domáce zvieratko. V okolí sa nachádzajú rôzne obchody, kaviarne, reštaurácie, autobusová stanica, Lidl, Coop Jednota, škôlka, asi 10 min. chôdze je základná a stredné školy. Cena nájmu je 500€ mesačne + energie, platí sa depozit v cene dvoch nájmov.
"Zaujímavý trojizbový byt bez stálych susedov"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121173
  • Dátum aktualizácie 14.05.2023 21:29
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 14.03.2023 13:14

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi