Prenájom dvojizbový byt Kežmarok Gen Štefánika

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom dvojizbový slnečný byt iba na skok od centra mesta. Byt s rozlohou 53 m² + 5 m² murovaná pivnica je v OV, po čiastočnej rekonštrukcii v tehlovom bytovom dome na ulici Gen Štefánika 34 v Kežmarku. Byt sa nachádza na 1 poschodí z dvoch a orientovaný je na severo-východ a juh.
ORIENTÁCIA BYTU:
Na severnú stranu: kuchyňa, východ: obývačka a juh spálňa.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, (5,m²) z ktorej je samostatný prístup po ľavej strane na toaletu,( 1m²), murovaná kúpeľňa s vaňou ( 3m²) , kuchyňa (11 m²), rovno je vstup do obývacej izby (20m²), ktorá je prechodná do spálne (17m²).
K bytu prislúcha murovaná pivnica (5 m²) a nachádza sa v suteréne bytového domu.
STAV BYTU:
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou :
Rok 2000 : Murovaná kúpeľňa. Rok 2014 : Nové plastové okna so žalúziami, bezpečnostné dvere, nove dvere a zárubne po izbách, plávajúca podlaha v spálni a obývačke, stierky v celom byte.
STAV BYTOVÉHO DOMU:
Bytový dom ma 4 podlažia : vyvýšený suterén, prízemie až potom je 1 a 2 poschodie bez výťahu. Postavený je z pálenej tehly bez zateplenia. Strecha pôvodná škridla. V bytovom dome boli vymenené plastové okná a vchodové dvere s elektrickým vrátnikom. Schodisko a steny v bytovom dome sú pôvodné, udržiavané, v dobrom stave. V suteréne domu sú pivnice.
Mesačné zálohové platby za služby, vodu a tvorbu fondu opráv za 2 osoby sú 80 eur, náklady na elektriku a plyn sú 60 eur. V byte sú nainštalované nové gamatky ( vlastne samostatné kúrenie) na plyn ktoré ohrievajú byt.
LOKALITA:
V blízkosti cca 20m sú hneď dvoje potraviny, do mesta , k lekárovi, do školy, či na poštu 10min peši. Na ulici sa nachádzajú bytové domy, obsadené dôchodcami a taktiež mladými rodinkami s malými deťmi. Mesto Kežmarok ma úplnú občiansku vybavenosť.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-119617
  • Dátum aktualizácie 20.01.2023 1:49
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 20.01.2023 1:49

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi