Predaj trojizbový byt Beňadiková ZNÍŽENÁ CENA IBA U NÁS

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný trojizbový byt o celkovej výmere 84 m² s balkónom a veľkou loggiou, ktorý sa nachádza v tehlovom bytovom dome v obci Beňadiková. Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch a orientovaný je na juho-východ a severo-západ.
DISPOZÍCIA:
po vstupe do bytu sú nachodbe vstupy na toaletu a do kúpeľne, po ľavej strane nachádza chodba so vstupom do dvoch samostatných izieb a do kuchyne. Po pravej strane je chodba a vstup do obývacej izby s krbom a loggiou.
STAV BYTU:
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, znížený strop v obývacej izbe, kúpelňa s toaletou, rekonštruované balkóny. Kúrenie je elektrické a v obývacej izbe sa nachádzajú krbové kachle. Ohrev vody je riešený elektrickým bojlerom.
Celková výmera je 84,4 m² z toho plocha bytu je 78 m², k bytu prislúchajú dve pivnice, v kuchyni sa nachádza špajza spolu s menším balkónom a veľká loggia prístupná z obývačky. Byt ponúka mnohé riešenia na dispozičné zmeny podľa predstáv nového majiteľa.
Výhodou sú nízke mesačné náklady vo výške cca 130 Eur/mesiac.
LOKALITA:
Obec Beňadiková je tichá obec s približne 530 obyvateľmi, ktorá sa nachádza medzi mestami Liptovský Hrádok a Liptovský Mikuláš blízko cesty I18, má dobrú občiansku vybavenosť a veľmi dobrú dostupnosť do spomínaných miest (do 5 min. autom) a na diaľnicu D1 (2km).
VÝHODY:
Priestranný, nízke mesačné náklady, slnečný byt, tiché prostredie, dobrá dostupnosť do mesta."Priestraný byt v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou do mesta"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-125547
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 9:18
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 9:18