Predaj rodinný dom Čiližská Radvaň pozemok 1702 m² IBA U NÁS

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj čiastočne podpivničený rodinný dom v obci Čiližská Radvaň, je v pôvodnom stave a vyžaduje na kompletnú rekonštrukciu. Do užívania bol daný v roku 1962 a prináleží k nemu rozsiahli pozemok s celkovou výmerou 1702 m². Na pozemku sa taktiež nachádza rozostavaná stavba hospodárskej budovy s garážou z roku 2004, ktorej zastavaná plocha je 79 m².
Rodinný dom je z časti podpivničený (30 m²), jednopodlažný s neobytným podkrovím. Obvodové konštrukcie a deliace priečky sú zrealizované z tehlového muriva z interiérovej strany omietnutého vápennými omietkami a z exteriérovej strany je povrchová úprava so striekaným brizolitom. Stropná konštrukcia je z prefabrikovaných betónových tvaroviek a železobetónových nosníkov zaliatych betónom a vystužených oceľovou sieťovinou. Konštrukcia krovu je drevená s valbovou strechou. Ako strešná krytina je použitá keramická krytina na latovaní. Okná sú drevené s externými žalúziami.
Dom je napojený priamo na siete - verejný rozvod plynu, NN prípojku, vodovodnú prípojku. Kanalizácia je zvedená do žumpy.
DISPOZÍCIA:
1. PP - Na 1. PP sa nachádza miestnosť na skladovanie a kotolňa. V miestnosti kotolne sa nachádza plynový kotol ÚK a kotol na tuhé palivo, ktorý slúži ako alternatívny zdroj ÚK, na stene je zavesený zásobníkový elektrický bojler. Na podlahe sa nachádza cementový poter. Schodisko je celokovové, otvorené, bez podstupníc. Výplne okenných otvorov sú oceľové s jednoduchým zasklením.
1. NP - Na 1. NP sa nachádzajú tri obytné miestnosti, jedáleň prepojená s kuchyňou, vstupná hala, miestnosť WC spojená s kúpeľňou s vaňou, samostatná miestnosť s WC misou, vstup do I. PP, komora. Na podlahe všetkých miestností sa nachádza PVC krytina, v kúpeľni je keramická dlažba. V priestore kúpeľne sa nachádza WC misa a umývadlo, vaňa. Steny WC a
kúpeľne sú obložené po strop s keramickým obkladom.
Obec Čiližská Radvaň poskytuje základnú občiansku vybavenosť - pošta, potraviny, ZŠ a MŠ s VJM, stomatologická ambulancia, reštaurácia, čerpacia stanica. Kompletnú občiansku vybavenosť poskytuje 7 km vzdialený Veľký Meder alebo 21 km vzdialené okresné mesto Dunajská Streda. Vynikajúca poloha obce je ideálna na relax a vodné športy vzhľadom na svoju polohu k neďalekému Dunaju."Priestranný slnečný pozemok vhodný na relax"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-120964
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 12:31
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 12:31