Predaj chata Nové Zámky IBA U NÁS

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj útulnú chatku v obľúbenej chatovej oblasti Tekvičné pole, vzdialenej len 5 minút autom od Nových Zámkov. Nachádza sa v tichom a príjemnom prostredí za hrádzou. Chata sa nachádza na slnečnom, rovinatom a oplotenom pozemku s rozlohou 421 m² (orientačné rozmery 11x38 m).
DISPOZÍCIA
Chata má prízemie a jedno poschodie so samostatnými vchodmi. Na prízemí sa nachádza väčšia izba s krbom a kuchynským kútom. Na poschodí je predsieň a jedna väčšia izba. Z kuchyne je výstup na peknú terasu s krbom, ktorá je vhodná na grilovačky a posedenia s rodinou a priateľmi.
TECHNICKÝ STAV
Samotná chata je z tehly a na streche je položený kanadský šindel. Okná sú drevené (na poschodí s vnútornými žalúziami). Kúrenie oboch podlaží zabezpečuje krb na prízemí pomocou prieduchu. Prikúriť je možné aj elektrickým radiátorom. V kuchynke je dostatok úložného priestoru pre základné vybavenie a je tu taktiež elektrická dvojplatnička, chladnička a mikrovlnka. V zadnej časti záhrady sa nachádza kôlňa na náradie.
Pozemok ponúka dostatok priestoru pre relax a krásne stromy zaisťujú chládok v horúcich dňoch.
IS
Elektrické napätie: 230/400V, je nie len v dome, ale aj v kôlni. Užitkovú vodu zabezpečuje studňa, na pozemku sa nachádza suchá toaleta a solárna sprcha.
K samotnej nehnuteľnosti je bezproblémový prístup a parkovanie je možné buď vedľa pozemku alebo na ňom.
Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a je ihneď k dispozícii. Predáva sa aj s vybavením, tak ako je zverejnené na fotkách.
LOKALITA
Chatová oblasť Tekvičné pole je vyhľadávanou lokalitou pre kľud a pokoj, ktorý ponúka. Žijú tam hlavne ľudia, ktorí majú radi prírodu a súkromie, preto aj Vaši susedia budú príjemní a nápomocní.
Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám rada odpoviem pri osobnom stretnutí.
"Supertiché prostredie tejto chatky nič nepredčí"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-125653
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 12:39
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 12:39