Predaj chata Krivosúd Bodovka ZNÍŽENÁ CENA + VIDEOOBHLIADKA

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj peknú dvojposchodovú murovanú chatku nachádzajúcu sa v katastri obce Krivosúd-Bodovka. Chatka je situovaná hneď za obcou, pod lesom a v susedstve niekoľkých ďalších chát. Je postavená na mierne svahovitom a pekne upravenom pozemku o rozlohe 399 m². Pozemok pod chatou a záhrada sú v osobnom vlastníctve a stavba má súpisné číslo.
Chatka je dvojpodlažná, pričom na čiastočne v teréne zapustenom prízemí sa nachádza garáž a slovenská izba s kozubom a na samostatnom poschodí, ktoré slúži ako obytná časť sa nachádza vstupná chodba, obývačka, dve menšie izby, kuchynka a kúpeľňa s WC. Pred slovenskou izbou je terasa a na poschodí balkón.
Chata je postavená z pórobetónových tvárnic, pričom časť stavby, ktorá je zapustená pod úroveň terénu je betónová. Vykurovanie je zabezpečené pomocou elektrických radiátorov, no je možné ho zabezpečiť aj iným spôsobom. Chata je napojená na elektrinu, obecný vodovod a odpadová voda je zvedená do žumpy.
Chata je v pôvodnom, ale veľmi dobrom stave a je celoročne využiteľná. Súčasťou chaty je pekná okrasná záhrada s grilom a posedením. V blízkosti chaty sa nachádzajú rybníky, cyklotrasy, lesy a ocenia ju ako rybári, tak aj turisti či hubári.
Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení chaty a jej stave si prezrite našu virtuálnu 3d prehliadku priamo na našej stránke.
Výmery miestností
garáž - 12 m²
slovenská izba - 19 m²
obývačka - 16,5 m²
izba č1 - 5,7 m²
izba č.2 - 7,1 m²
kuchynka - 3,8 m²
kúpeľňa - 3 m²
chodba - 4 m²

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-125558
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 9:26
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 9:26