PREDANÝ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom v širšom centre mesta.
Pozrite si VIDEOOBHLIADKU bytu skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
O NEHNUTEĽNOSTI
Tento 2 izbový byt sa nachádza na Kustrovej ulici a prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu elektroinštalácie (okrem spálne), vymúrovanie bytového jadra, výmenu podláh a kuchynskej linky za novú. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru pred 2 rokmi a je plne vybavená vstavanými spotrebičmi. Spálňa je v pôvodnom stave, a umožňuje novému majiteľovi si ju zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.
O BYTE V SKRATKE
- 2 izbový byt s balkónom
- tehlový bytový dom
- 5.poschodie
- čiastočná reškontrukcia (spálňa je v pôvodnom stave)
- rozloha bytu 53 m2 + 2 m2 pivnica + balkón
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kuchyne, samostatného wc a obývačky prepojenej s kuchyňou s výstupom na balkón. Byt je orientovaný na sever, do pokojnej časti s výhľadom do parku.
K bytu prislúcha aj pivnica.
BYTOVÝ DOM
Bytový dom je postavený z tehly. Prešiel kompletnou obnovou, a to výmenou vstupnej brány, výťahu, strechy a zateplením.
OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Košice - Sever, na Kustrovej ulici. Od Hlavnej ulice je byt vzdialený približne 15 minút pešou chôdzou.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť od materských škôl až po univerzity, potraviny, lekárske strediská a polikliniky a tiež aj športový komplex OÁZA. Nakoľko sme od centra len niekoľko minút, akúkoľvek službu, reštauráciu alebo obchod budete mať vždy po ruke. Zo zastávky Tomášikova vzdialenej 1 minútu od bytového domu sa dostanete kam budete v rámci Košíc potrebovať.
VÝHODY TOHTO BYTU
LOKALITA - Výhodou tejto lokality je kombinácia blízkosti centra mesta a obklopenosť zeleňou, parkmi, a prírodou.
INVESTÍCIA - Byty v tejto časti sa prenajímajú bezproblémovo, najmä zahraničným študentom, kedže sme od Veterinárnej univerzity len niekoľko minút.
PREDAJ V BUDÚCNOSTI - Najväčší potenciál na predaj majú nehnuteľnosti nachádzajúce sa v mestskej časti Sever a Staré mesto.
TEHLOVÝ BYTOVÝ DOM - Dlhá a rokmi overená životnosť, požiarna odolnosť, optimálne vnútorné prostredie, vynikajúce tepelno-technické a zvukovoizolačné vlastnosti.
Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
Kúpu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.
Osobnú obhliadku, kde Vás nehnuteľnosťou prevediem si dohodnite na tel. č. 0903 705 351.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-122518
  • Dátum aktualizácie 01.10.2023 15:58
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 01.10.2023 15:58