Na predaj pekný rodinný dom v obci Belža Košice okolie

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný a útulný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Belža. Zastavaná plocha tohto dvojpodlažného domu (skolaudovaného v roku 2013) je cca 75 m2(12,5m x 6m), úžitková plocha je 101 m2, pozemok má výmeru 1259 m2. K domu prislúcha aj balkón o rozmere 5m x 4,5m a taktiež aj terasa o rovnakých rozmeroch.
Základné informácie:IS: voda zo studne, elektrina(aj 380 V), plyn, žumpa(kanalizácia je v obci v štádiu realizácie),kotol plynový,vykurovanie je na prízemí podlahové, na 1. poschodí sú radiátory,dom je postavený z tehál o hrúbke 44 cm a zateplený 7 cm polystyrénom a taktiež aj minerálnou vlnou,strecha je izolovaná, škridla – betónová,okná – plastové,kuchynská linka je nová (cca 2 roky) + spotrebiče: vstavaná mikrovlnná rúra, vstavaná teplovzdušná rúra, vstavaná umývačka riadu, osmózny filter na vodu, indukčná varná doska, odsávač pár komínový, americká chladnička,dom má bleskozvod (vrátane riadnej revíznej správy),klimatizácia je umiestnená na poschodí,hliníková brána na ovládanie,možnosť parkovania pre viacero áut,prístrešok,do domu je zavedený aj optický internet.Na záhrade sa okrem iného nachádza pergola s odsúvateľným tienením, detský domček z dreva, pieskovisko, nadzemný bazén s dreveným pódiom na mieru + príslušenstvo(pieskový filter, vysávač, skimmer, dávkovač chlóru), záhradná hojdačka so šmýkalkou, lezecká skala, trampolína, slnečník, záhradné lavičky, traktor na kosenie záhrady (asi 3 ročný). To všetko máte v cene!
Viac foto nájdete v tomto odkaze:
3D prehliadku nájdete v tomto odkaze:
Cena nehnuteľnosti je 285.600 eur a zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátane poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-117813
  • Dátum aktualizácie 25.01.2023 21:35
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 2 / 4
  • Posledné hodnotenie 08.01.2023 22:02

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi