NA PREDAJ 4 IZBOVÝ MEZONET| 92m²+TERASA |BAJZOVA STARÉ MESTO

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj dokončený 4 izbový v perfektnej lokalite na ulici Bajzova, Košice - Staré Mesto
10 ROKOV NEBUDETE PLATIŤ ŽIADNE POPLATKY U SPRÁVCU ANI FOND OPRÁV!!! UŠETRÍTE VYŠE 20.000 EUR !!!
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
Neďaleko centra mesta mám pre vás na predaj 4 izbový mezonet v podlahovou plochou až 92m2, ktorý má množstvo výhod. Jednou z nich je práve jeho poloha, pretože sa nachádza pri McDonalde, Auparku, Duett biznis centrum či autobusovej stanice. To vám dáva možnosť chodiť do práce alternatívnymi druhmi dopravy či dokonca pešo, pretože tu máte naozaj všetko nablízku. Ďalšou z výhod je to, že sa jedná o novostavbu. V 4-poschodovom tehlovom dome bez výťahu bolo minulý rok zobytnené podkrovie.
Pri výstavbe tohto bytu boli vyhotovené nové betónové vence po obvode celého bytu a s oceľovými nosníkmi sa spevnila jeho nosnosť. Vďaka výmeny celého krovu a celej strešnej krytiny sa stal tento byt doslova novostavbou. Strecha je zložená z betónovej strešnej krytiny Bramac s izoláciou ISOVER 36cm. Okná zn. Velux s izolačným trojsklom. V byte boli nanovo inštalované elektrické prípojky priamo z ulice, zdroj kúrenia a vody. Byt je zabezpečený dverami zn. Adlo.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti s elektrickým kotlom BOSCH, ktorý zabezpečuje ohrev vody a vykurovanie v celom byte. To je riešené na prízemí teplovodným podlahovým kúrením, na poschodí radiátormi. Na prízemí sa ešte nechádza krásna kuchynská linka s ostrovčekom a zabudovanými spotrebičmi zn. Bosch a Whirpool (umývačka riadu, digestor, chladnička, mraznička, el. rúra, indukčná varná doska), z kuchyne sa vychádza na 6,5 metrovú terasu, ktorá je odvodnená a orientácie je na južnú stranu do tichého dvora. Pri kuchyni je kúpeľňa s veľkými oknami a vaňou, bidetom a WC. Prízemnú časť ešte tvorí pristrenná obývačka spojená s jedálňou a samostatnou hlavnou spálňou.
Na poschodí sa nachádzajú 2 izby. V jednej z izieb sú vikiére, vďaka ktorým je izba plnohodnotnou detskou izbou v ktorej je navyše k dispozícii aj menší šatník. Do druhej izby je vstup priamo zo schodiska a preto je vhodnejšie skôr ako pracovňa. V tejto pracovni a taktiež v obývacej časti je nainštalovaná klimatizácia zn. Vivax, ktorá slúži jak na chladenie tak aj na ohrev vzduchu.
Ako môžete vidieť, byt je dokončený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Potešia vás nízke mesačné náklady a skvelá dostupnosť a súkromie. Navyše k bytu prislúcha aj pivnica a podiel na spoločných častiach, teda aj vo vnútornom dvore s elektrickou bránou, kde by ste v budúcnosti mohli zaparkovať aj svoje auto. Keďže developer na vlastné náklady vymenil celú strechu, po dohode s ostatnými vlastníkmi bytov nemusí majiteľ tohto bytu najbližších 10 rokov platiť žiadne poplatky správcovi či poplatky do fondu opráv.
Cena tejto nehnuteľnosti je 286.900 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak by vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na číslo 0911 337 969

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-122587
  • Dátum aktualizácie 01.10.2023 16:19
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 01.10.2023 16:19