Prenájom jednoizbový byt Žabokreky nad Nitrou

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný, slnečný jednoizbový byt v centre obce Žabokreky nad Nitrou, okres Partizánske. Celková plocha bytu je 32 m². Nachádza sa na prízemí dvojposchodového tehlového bytového domu a je orientovaný na východ.
DISPOZÍCIA BYTU: priestranná izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC. K bytu patrí aj jedno parkovacie miesto (č. 2) a spoločná pivnica.
STAV NEHNUTEĽNOSTI: v byte boli použité kvalitné materiály, okná sú plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, nové stierky, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor), v kúpeľni dlažba a obklady. Byt sa prenajíma so zariadením vrátane spotrebičov - chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl s dvomi stoličkami, elektrická varná kanvica okrem sedacej súpravy, konferenčného stolíka a šatníkovej skrine.
Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný - zateplený, nová strecha, nové vstupné a spoločné priestory, elektronický vratnik a kamerový systém.
LOKALITA: okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, obchody, reštaurácia, kostol. Bytový dom sa nachádza v pokojnej lokalite s uzamykateľným dvorom so zámkovou dlažbou, detským ihriskom, dreveným altánkom a príjemnými susedmi. Z obce je výborné autobusové a vlakové spojenie do Partizánskeho.
Byt je vhodný pre 2 osoby.
CENA PRENÁJMU: 250 eur + 35 eur (správca bytového domu) + energie (elektrika). Energie sa budú odpočítavať podľa dohody v mesačných intervaloch. Na začiatku nájmu sa platí vratný depozit vo výške mesačného prenájmu a za sprostredkovanie sa platí RK poplatok vo výške mesačného prenájmu.
Minimálna doba nájmu je 1 rok. Majiteľ nechce do bytu žiadne zviera. Byt je nefajčiarsky a bude aktuálny ku dňu 1.4.2023.
Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Termín obhliadky radi prispôsobíme vašim potrebám.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121190
  • Dátum aktualizácie 14.03.2023 13:16
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 4
  • Posledné hodnotenie 14.03.2023 13:16

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi