Prenájom dvojizbový byt Partizánske Šípok

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v Partizánskom, na sídlisku Šípok, ulica J.Kráľa.
S rozlohou 56m² sa nachádza na najvyššom 8.poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom, orientovaný na západnú svetovú stranu, s krásnym výhľadom na mesto.
Dispozícia: vstupná chodba, spálňa, kuchyňa s kuchynskou linkou a s výstupom na priestranný balkón, priechodná obývačka, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou, chodbička. K bytu prináleží latkovaná pivnica.
V byte sa nachádza kuchynská linka so sporákom a úložná skriňa v spálni.
Byt má plastové okná, podlahy sú plávajúce, dlažba v kúpeľni, wc a na balkóne, jadro je murované s pôvodne osadenou vaňou.
Vstup do bytu je zabezpečený bezpečnostnými dverami.
Bytový dom je zateplený s novšou fasádou a opravenými balkónmi aj strechou. Vchod je zabezpečený elektronickým vrátnikom, je čistý a udržiavaný, poriadok zabezpečuje upratovacia firma.
Nachádza sa v tichej a vyhľadávanej časti s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, MŠ, ZŠ, služby.
Prenájom je určený prioritne pre jednu osobu/ bezdetný pár/ prípadne 3 dospelé osoby. Suma za prenájom sa odvíja od počtu osôb, pri jednej osobe 390eur/mesačne, dve osoby 400eur/mesačne aj spolu s energiami. Pri nástupe na prenájom sú potrebné 3 mesačné splátky.
"Príjemný byt, pokojné bývanie, pekný výhľad."

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121185
  • Dátum aktualizácie 14.03.2023 13:15
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 4
  • Posledné hodnotenie 14.03.2023 13:15

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi