Prenájom administratívny priestor Šaľa Veča ul Nitrianska NOVOSTAVBA EXKLUZÍVNE HALO REALITY

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 32,41 m², na druhom poschodí v novostavbe polyfunkčnej budovy na ul. Nitrianskej v Šali, mestskej časti Veča.
Budova dispozične pozostáva zo vstupnej haly, schodiska a troch podlaží, pričom na každom podlaží sa nachádzajú administratívne alebo obchodné priestory v rozlohe ( 22m3 až 45m3 ), s možnosťou prepojenia. Sociálne zariadenia sú umiestnené na každom poschodí.
Každý kancelársky a obchodný priestor má internetovú prípojku a dá sa prispôsobiť podla požiadaviek nájomcu. Vstup do budovy je možný hlavným vchodom s prednej časti alebo zadným vchodom kde je k dispozícii bezplatné parkovisko.
Budova s obchodnými a administratívnymi priestormi sa nachádza na dobre viditeľnom a neprehliadnuteľnom mieste pri hlavnom ťahu Nitra, Galanta, Bratislava.
Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od budovy.
Pokiaľ hľadáte priestor pre váš obchod alebo kanceláriu a potrebujete byť na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, tak ste ho práve našli.
Mesačný nájom je vo výške 300,-€/mes. + zálohovo za energie 20,-€/mes. K nájmu požadujeme a dvojmesačný depozit pri podpise zmluvy. Minimálna doba nájmu je jeden rok.
"Priestranná kancelária s výhladom"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-109459
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 17:33
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 17:33