Predaj záhradná chata Vyhne

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj záhradnú chatku so súpisným číslom o rozlohe 15m² nachádzajúcu sa na pozemku o rozlohe 842m² v záhradkárskej oblasti v intraviláne malebnej obce Vyhne vzdialenej 18km od okresného mesta Žiar nad Hronom.
V prípade rýchleho jednania korekcia ceny možná.
Pozemok je orientovaný na východ a je to veľmi mierny svah, skoro rovina.
Rozmery pozemku tvaru písmena "P" v jeho najširšom a najdlhšom mieste o rozmeroch 65x34 metrov. Ide o parcelu registra "C" v osobnom vlastníctve.
Z prístupovej nespevnenej cesty sa hlavnou vstupnou bránou vchádza do areálu záhradkárskej oblasti a vkusne vybudovanou drevenou bráničkou s bránou do záhrady, na konci ktorej sa nachádza záhradná chatka s teraskou, vhodnou na umiestnenie sedenia, stolovania a na oddych. Chatka je postavená na murovanej základovej doske, jej obvodová konštrukcia je z dreva, ktorá je čiastočne z dvoch strán zateplená.
Záhrada sa nachádza vo veľmi miernom svahu, na ktorej majiteľ pestuje zeleninu v skleníku s murovaným základom. Súčasťou záhrady sú ovocné stromy prevažne jablone, slivka a ovocné kríky - ríbezle, čučoriedky a hrozno. Veľká časť záhrady je s trávnatým porastom, ktorý je možné využiť na umiestnenie trampolíny. K zadnej časti chatky je dobudovaná uzamykateľná drevená náraďovňa a suchý záchod. Záhrada so záhradnou chatkou je oplotená z troch strán, chýba oplotenie so susediacou chatkou pri vstupe na pozemok. Neďaleko, pár minút peši od chatky pri jazierku v areáli záhradných chatiek je obcou novo vybudovaná nádoba s pitnou vodou.
DISPOZÍCIA:
Záhradná chatka je jednopodlažná a pozostáva z 1 izby, v ktorej sa nachádza piecka "Peterka" napojená do komína s vložkou. Hneď oproti vstupným dverám chatky sa nachádza kuchynská časť so skrinkou a poličkami.
VYBAVENIE A ZARIADENIE:
Záhradná chatka sa predáva so zariadením, ale je to na dohode s majiteľom. Okná aj dvere sú drevené pôvodné. Strecha na chatke je sedlová z pozinkovaného plechu.
Zboku chatky je vyvedený prívod s úžitkovou vodou, riešené zo spoločného záhradkárskeho prívodu. Do chatky je privedená elektrina na 220V.
LOKALITA:
Stará banícka, pivovarnícka,železiarska, strojárska a významná kúpeľná obec Vyhne leží na strednom Pohroní, pod severnými svahmi severozápadnej časti Hodrušskej hornatiny Štiavnických vrchov, uprostred nádhernej prírody. Obec Vyhne je iba 12 km vzdialená od historického banského mesta Banská Štiavnica a necelých 40 km je do ďalšieho stredovekého mesta Kremnica. Okolie obce ponúka nespočetné možnosti na turistické prechádzky.
Nedá sa nespomenúť Vodný raj Vyhne, Národnú prírodnú rezerváciu Kamenné more, Vyhniansky travertín, tajch Rozgrund a Pivovar Steiger.
Nový pumptrack bude súčasťou siete cyklotrás Bajkom k tajchom.
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: materská škola, základná
škola, detské ihriská, obchody a služby, reštaurácie, kostol, pošta, lekár,
autobusová doprava.
Pozývam Vás na obhliadku priamo do kúpeľnej obce Vyhne."Vychutnajte si oddych v krásnej prírode Štiavnických vrchov "

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121066
  • Dátum aktualizácie 14.05.2023 21:29
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 14.03.2023 12:21

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi