Predaj rodinný dom Komjatice rozostavaná stavba ZNÍŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE HALO REALITY

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rozostavanú stavbu v obci Komjatice, okres Nové Zámky.
Stavba s orientačnou podlahovou plochou 180 m² sa nachádza na rovinatom, oplotenom a slnečnom pozemku s výmerou 1000 m² (orientačné rozmery 25 x 40 m).
IS - elektrina (220/380), obecná voda. Plynová prípojka nie je k dispozícii, ale je možnosť pripojenia sa. Odpad je vedený do kanalizácie.
Ide o viacúčelovú stavbu, nakoľko je momentálne v rozostavanom stave. Je možnosť stavbu zrekonštruovať podľa vlastných prestáv na priestranný rodinný dom alebo dokončiť jeho prestavbu a prístavbu k rodinnému domu na reštauráciu.
Súčasťou stavby je aj priestranná terasa s výhľadom na pozemok.
Rekonštrukcia sa začala cca pred 10 rokmi, pri ktorej bola pristavená časť stavby z murovanej konštrukcie, toalety pre verejnosť a personál, kancelárie, skladové priestory, 2 veľké haly, nová vodoinštalácia, nové rozvody na kúrenie, plechová strecha s krovom, nová elektroinštalácia, plastové okná a dvere.
Konštrukcia stavby je z pôvodnej pálenej tehly v kombinácii s tehlou Protherm.
Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou, je vo vlastníctve jedného majiteľa a je k dispozícii kúpou ihneď. Vstup na pozemok je možný z dvoch strán, nakoľko sa nachádza na rohu dvoch ulíc.
V prípade rýchleho a seriózneho jednania je možné mierne zníženie ceny.
Odporúčam obhliadku!
Obec Komjatice ponúka potrebnú občiansku vybavenosť (potraviny, pohostinstvo, autobusová a železničná zastávka, stavebniny, obecný úrad, pošta, knižnica, ihrisko, praktický lekár pre dospelých aj deti, stomatológ, ZŠ a MŠ) a nachádza sa medzi okresnými mestami Nové Zámky a Nitra.
Na Vaše prípadné ďalšie otázky Vám rada odpoviem pri osobnej obhliadke.
"Rodinný dom v prestavbe"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121900
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 7:48
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 7:48