Predaj rodinný dom Domadice NOVOSTAVBA

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Projekt Novostavby Domadice takmer prichádza do svojho finále, a preto vám ponúkame v poradí už štvrtú kvalitnú a cenovo bezkonkurenčnú novostavbu 3-izbového rodinného domu.
Nachádza sa v novovzniknutej zástavbe 5 rodinných domov v obci Domadice, okres Levice.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 516 m² (š 20 x d 26 m), zastavaná plocha domu 100 m² + zastrešená terasa 11 m².
Stavba je zhotovená z pórobetónových tvárnic YTONG 375, izolovaná po obvode Nobasilom (10 cm), strešná krytina Terran (2x upravovaná proti nasiakavosti). Izolovaný je aj strop domu (Nobasil 30 cm). Povala je celá pochôdzna s úložným priestorom približne 35 m², s výstupom zo vstupnej chodby domu.
Dispozícia: vstupná chodba, obývačka s predprípravou na krb, jedálenský kút spojený s kuchyňou, komora, 2 samostatné izby s priestorom pre vstavaný nábytok, priestranná kúpeľňa čiastočne prepojená s toaletou a s možnosťou osadiť vaňu, ako aj sprchový kút, technická miestnosť s prípravou na ďalšiu samostatnú toaletu.
Z obývacej izby je priamy výstup na zastrešenú terasu s rozlohou 11 m².
Na terasu je priamy vstup aj z jednej zo spální, môžete si tak z postele skočiť priamo do vyhriatej jaccuzi.
IS - dom je napojený na elektrinu, voda je do domu privádzaná z vlastnej skolaudovanej studne na pozemku, odpad je odvádzaný do žumpy s objemom 12 m3.
Kúrenie v dome je riešené infrapanelmi so samostatnými termostatmi v každej miestnosti. Tento typ vykurovania je ekonomický, zdraviu prospešný, vhodný pre alergikov, vzniknuté teplo v dome je pocitovo veľmi príjemné, nakoľko je rovnomerne rozmiestnené v každej časti domu.
Ohrev vody bude zabezpečovať elektrický bojler s objemom 120 l, na ktorý je pripravený priestor v technickej miestnosti.
Dom sa predáva v štádiu holodom, k dispozícii sú pre kolaudáciu pripravené všetky dokumenty.
V cene nehnuteľnosti sú stierky, vypínače, zásuvky, vykurovanie s termostatmi v každej miestnosti, príprava na vykurovanie krbovými kachľami (komín), fasáda je ukončená natiahnutím sieťky a lepidla (bez vonkajšej omietky).
Možnosť kvalitného dokončenia interiéru na kľúč s orientačnou cenou 23.000 Eur (kuchynská linka so spotrebičmi, podlahy, dlažby, obklady, interiérové dvere so zárubňami, 3 vstavané skrine, sanita v kúpeľni a technickej miestnosti).
Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii bude novému majiteľovi orientačne v 9/2023.
Pre účely schvaľovania hypoúveru je možné pre stavbu vyhotoviť znalecký posudok s jeho budúcou hodnotou, čo zjednoduší rozhodovanie aj možnosti záujemcu o nehnuteľnosť.
Mesačné náklady na prevádzku domu sú cca 100 eur/mesiac (kúrenie, osvetlenie, spotrebiče, bojler).
Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k RD ako aj parkovanie.
Obec Domadice má dostatočnú občiansku vybavenosť pre každodenný život, nachádzajú sa tu potraviny, základná škola, materská škola, kostol, obecný úrad, ako aj domov sociálnych služieb.
Len 1,5 km od obce leží kúpeľná obec Santovka so známym kúpaliskom s liečivými prameňmi.
Známe a vyhľadávané kúpeľné mesto Dudince s celoročnou prevádzkou kúpeľov sa nachádza len 14 km od obce.
Jedinečná možnosť vymeniť byt za dom v pokojnej a tichej lokalite neďaleko okresného mesta Levice (17 km), do ktorého sa zo svojho nového domu dostanete do 15 min. cesty autom.
Vzhľadom na kvalitu zhotovenia stavby, príjemnú rozlohu pozemku, ktorá postačuje na bežné každodenné aj sezónne externé aktivity, bezproblémové parkovanie vo dvore domu či pred domom, možnosť dokončiť si interiér podľa svojich predstáv, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.
Ak vás táto zaujímavá novostavba s bezkonkurenčnou cenou zaujala, viac informácií Vám rada poskytnem pri nezáväznej osobnej obhliadke, neváhajte ma kontaktovať."Bezkonkurenčná cena aj kvalita - bývajte vo vlastnom dome už na jeseň!"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-125556
  • Dátum aktualizácie 30.09.2023 9:31
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 4
  • Posledné hodnotenie 30.09.2023 9:31