Predaj mobilný dom Nové Zámky IBA U NÁS

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový mobilný dom s obytnou plochou 46 m².
Dispozícia: vstup spojený s kuchyňou, jedálňou a obývačkou, detská izba pre dve deti, spálňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a splachovacou toaletou.
Premena tohto priestoru na nadštandardný mobilný dom bola dokončená v decembri roku 2022. V rámci premeny bola urobená nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, odpad vedený do zbernej nádoby 1 m3 s vývodom do prípadnej kanalizácie alebo trativodu, plastové okná a dvere, vnútorné textilné žalúzie "deň a noc", sieťky na oknách, bodové svetlá, rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, v izbe rolldor, plávajúca podlaha, na stenách plastový obklad, klimatizácia, komplet zateplené obvodové steny, strecha a podlaha, manuálne výsuvy, konštrukcia spodného úložného priestoru, elektrický bojler 100L, zastrešená terasa.
Kúrenie zabezpečuje klimatizácia, ktorá bez problémov vykúri priestor aj v zime, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler uložený v samostatnom skladovom priestore, plyn je riešený plynovou bombou.
K mobilnému domu prislúcha odnímateľná zastrešená terasa 4x1,5m so schodiskom, ktorá sa pri prevoze uskladňuje v zadnej časti návesu.
Pri prevoze sa zadná izba a vstupná časť s jedálňou zasúva po svojich koľajniciach do vnútra návesu, pod ktorým je aj úložný priestor.
Obytný mobilný náves je vo vlastníctve jedného majiteľa a je kúpou k dispozícii ihneď.
Tento mobilný dom je možné obývať trvalo aj rekreačne podľa potrieb majiteľa.
Náves sa predáva zariadený ako na fotografiách (okrem televízora, sedačky v obývačke a drobností majiteľa).
Pri rýchlom a serióznom jednaní možná dohoda. V cene je zároveň dovoz v rámci celej SR po dohode s majiteľom.
Odporúčam obhliadku!!!
Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí."Kúpou tohto mobilného domu môžte byť doma kdekoľvek"

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-168-121017
  • Dátum aktualizácie 14.05.2023 21:29
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 14.03.2023 12:14

Zdieľajte nehnuteľnosť s priateľmi