Ponúkame Vám do pozornosti predaj objektu v centrálnej časti obci Kordíky okres Banská Bystrica

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám do pozornosti predaj objektu v centrálnej časti obci Kordíky, okres Banská Bystrica
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkame Vám zaujímavú investičnú nehnuteľnosť budovu bývalej školy s možnosťou jej prestavby na bytový dom. Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti obci Kordíky, okres Banská Bystrica na pozemku o výmere 1487 m², z toho zastavaná plocha vo výmere 973 m².
Objekt pozostáva z 2 nadzemných podlaží:
- prízemie, kotolňa, sklady, chodba, schodisko,
- na 1.NP sa nachádza vstup, technické priestory, kuchyňa,
- na každom poschodí je sociálne zariadenia, chodba a samostatné miestnosti...
Nehnuteľnosť je v súčasnej dobe v pôvodnom stave. Vypracovaná je architektonická štúdia a projektová dokumentácia na jej prestavbu pre bytový dom.
V galérií fotografií Vám ponúkame možnosť náhľadu architektonickej štúdie spracovanej na bytový dom s 11 bytovými jednotkami o výmere cca 771 m² bytovej plochy, 235 m² spoločné priestory a celková úžitková plocha 1006 m².
Nehnuteľnosť sa nachádza vo výške 850 mnm a je z nej nádherný panoramatický výhľad na Poľanu, Nízke Tatry a Veľkú Fatru. Kordíky majú veľmi dobré podmienky pre rozvoj ako letnej tak i zimnej turistiky. V obci funguje aj jeden lyžiarsky vlek.
V okolí obce sa nachádzajú početné turistické chodníky a cyklotrasy. Dokonca je vybudovaný a udržiavaný náučný chodník okolo obce, popri ktorom sa nachádza malé jazierko a niekoľko miest na rodinné posedenia, oddych a relax v krásnej prírode.
Viac o projekte na www.kordiky.eu

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-124-126355
  • Dátum aktualizácie 21.01.2024 20:54
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 21.01.2024 20:54