Na predaj polyfunkčný objekt v obci Okrúhle

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zaujímavo situovaný multifunkčný objekt pozostávajúci z dvoch častí: prevádzková časť a obytná časť. Prevádzková časť obsahuje predajňu potravín a jedáleň s bar bufetom. V obytnej časti sa nachádzajú tri bytové jednotky. Rozprestiera sa na 769 m2, kde je aj parkovisko pre všetkých návštevníkov. Podlahová plocha je rozdelená na kompletne vybavenú reštauračnú časť 340 m2,ktorá sa využíva na prevádzkovanie reštaurácie, kde je možnosť varenia obedového menu, organizovania rodinných osláv, svadieb, firemných akcii. Ďalšiu časť tvorí fungujúca predajňa potravín 128 m2, ktorú navštevujú obyvatelia až z piatich okolitých obcí. Nachádzajú sa tu všetky IS a je veľmi dobrý prístup k nehnuteľnosti, pretože je situovaná pri frekventovanej ceste. Na poschodí tohto polyfunkčného objektu sa nachádzajú 3 bytové jednotky o rozlohe 82m2, 110 m2 a 127 m2, tie sú aktuálne obývané nájomníkmi. Je k dispozícii aj podkrovie, ktoré sa momentálne nevyužíva. Nachádza sa tu aj garáž, ktorá je ale momentálne zariadená ako herňa. Celá budova je zrekonštruovaná a každá jej časť má vlastné sociálne zariadenie a je vo veľmi dobrom a čistom stave.Budova má vlastnú kotolňu na tuhé palivo. Je tu možnosť zmeny účelu prevádzky zo súčasných reštauračných na výrobnú či montážnu prevádzku.
Ak vás ponuka zaujala kotaktujte tel. číslo 0903 737 954 kde vám budú poskytnuté aj ďalšie informácie. Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.
Cena nehnuteľnosti: dohodou
V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-107705
  • Dátum aktualizácie 01.10.2023 12:58
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 01.10.2023 12:58