NA PRENÁJOM PEKNE ZREKONŠTRUOVANÝ OBCHODNÝ PRIESTOR

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný obchodný priestor na sídlisku Ťahanovce.
O AKÝ PRIESTOR SA JEDNÁ?
Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s rozlohou 65 m2 na 1. poschodí v polyfunkčnom objekte na Juhoslovanskej ulici. Tento viacúčelový priestor je ideálny pre podnikateľov, ktorí hľadajú vhodné miesto pre svoj obchod alebo kanceláriu.
Priestor je zrekonštruovaný. Využitie ako obchodný priestor ponúka ideálnu viditeľnosť pre Vaše podnikanie, čím pritiahnete potenciálnych zákazníkov. Na druhej strane, tento priestor môže byť tiež využitý ako elegantná kancelária, kde si môžete vytvoriť produktívne pracovné prostredie.
Klimatizácia v priestore zaisťuje príjemnú teplotu počas celého roka, čo prispieva k pohodliu a komfortu pre vašich zamestnancov aj zákazníkov.
CENA ZA PRIESTOR
Nájomné za tento priestor je 325€ + energie (voda a elektrina podľa spotreby, vykurovanie 0,80€/m2) + DPH.
Ak hľadáte obchodný priestor alebo elegantnú kanceláriu, táto ponuka je pre Vás. Nechajte sa očariť výhodami tohto pekne zrekonštruovaného a klimatizovaného priestoru a zabezpečte si ideálne miesto pre vaše podnikanie alebo prácu.
FOTO ILUSTRAČNÉ.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-122685
  • Dátum aktualizácie 01.10.2023 16:30
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 5
  • Posledné hodnotenie 01.10.2023 16:30