NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA HLAVNÁ ULICA

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúka na prenájom obchodný priestor v úplnom centre mesta, len 20metrov od Dómu sv. Alžbety.
>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
Z výkladu je výhľad priamo na Dóm sv. Alžbety. Myslíte, že existuje lepšie miesto pre reštauráciu či predajňu? Práve na tomto mieste sa počas dňa združuje obrovské množstvo ľudí a vy ich určite chcete mať vo svojej novej reštaurácií či obchode.
Celý priestor má výmeru až 300m2 a skladá sa z hlavnej obchodnej časti o výmere 150m2, ktorá môže ideálne poslúžiť ako priestor luxusnej reštaurácie, obchodu či inej prevádzky. V prednej časti sú vybudované úplne nové sociálne zariadenia pre vašich hostí. V zadnej časti priestoru sú kuchynské priestory, šatne, sociálne zariadenia a ďalšie priestory na skladovanie tovaru. Zásobovanie je možné priamo z dvora, kam sa dostanete z Mäsiarskej ulice. K dispozícii je vo dvore aj priestor na parkovania vášho auta.
Celý priestor je nezariadený a pripravený na vaše nápady. Priestor si môžete upraviť podľa seba a splniť si tak sen o vlastnej, úspešnej prevádzke. Nemusí to byť vyslovene gastro prevádzka, je to úplne na vás. Priestor vám ponúka široké možnosti využitia.
Priestor bol kedysi dlhodobo využívaný ako Bagetéria, kde sa pieklo vlastné pečivo a ľudia si mohli vychutnať dobroty priamo v reštauračnej časti. Len si skúste predstaviť vašu predajňu s týmto nádherným výhľadom a tisíckou ľudí, ktorí prechádzajú okolo nej. Stála klientela je to, čo vašu prevádzku udrží nad vodou.
Cena prenájmu: 4500eur/ mesiac + energie
Depozit: 1 mesačný (4500eur)
Len si to predstavte, mať vlastnú reštauráciu s výhľadom na Dóm sv. Alžbety. To je paráda. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na číslo 0911 337 969.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-220-125395
  • Dátum aktualizácie 01.10.2023 13:00
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 01.10.2023 13:00