Hotel Arman v Nižnej na Orave

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zabehnutý hotel Arman v Nižnej ktorý bol v roku 2012 skolaudovaný po kompletnej rekonštrukcii, nadstavbe a prístavbe. Hotel sa ponúka na predaj kompletne zariadený.
Rekonštrukcia hotela prebiehala naozaj precízne, pretože ponúka kompletné ubytovacie, stravovacie, športové aj relaxačné využitie. K dispozícii je 6 poschodí ktoré sú využité rôzne. Výmera pozemku pod stavbou je 1313 m2
Klientelu ktorá hotel využíva, očarí tiché prostredie aj komfort služieb. Služby hotela sú vhodné pre rodiny s deťmi, rekreačne orientovaných klientov, organizovanie spoločenských akcií, teambuildingov aj školení.
Špecifikácia hotela
– Ubytovanie – ponúka 45 moderne plne zariadených izieb so samostatným sociálnym zariadením. Celková kapacita s využitím všetkých lôžok je 110 osôb.
– Stravovanie – k dispozícii je reštaurácia s kapacitou 140 osôb, ku ktorej patrí aj veľká terasa
– Relax zóna – ponúka kaviareň ktorá je rozložená na dvoch poschodiach s nádhernými výhľadmi, oddych v lobby bare pri recepcii a taktiež bowlling. Na usporiadanie akcií je k dispozícii vináreň a salónik.
– Wellness zóna – relaxovať môžete v trojpodlažnom wellnesse, ktorého dominantou je ruská baňa, vôbec prvá na Orave. K dispozícii je taktiež parná sauna, fínska sauna, infra sauna s oddychovými zónami, masáže, fitness, bazén, vírivka aj detský kútik.
Technická špecifikácia hotela:
– Ústredné vykurovanie z 2 kotlov na peletky
– Kombinácia radiátorov a podlahového kúrenia
– Hliníkové okná a dvere s izolačným dvojsklom
– Hotelový kartový systém
– Napojenie na kanalizáciu
– Možnosť napojenia na plyn
– Konštrukcia objektu zo železo-betónového skeletu
Hotel sa nachádza v lokalite, odkiaľ máte všade na skok. V zime využívané lyžiarske strediská ( Kubínska hoľa, Roháče – Spálená, Racibor, Zuberec – Janovky), v lete aquaparky ( Meander Thermal Oravice, Tatralandia, Aquapark Bešeňová, Aquarelax Dolný Kubín) a množstvo ďalších aktivít.
Hotel je k dispozícii ihneď aj s možnosťou dlhodobého prenájmu, tak ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.
Kúpna cena 3 500 000 € + DPH

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-40-121624
  • Dátum aktualizácie 28.09.2023 23:57
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 28.09.2023 23:57