Chata pri vodnej nádrži Ružiná Ideálna príležitosť

 

Fotogaléria nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Chata pri vodnej nádrži Ružiná - Ideálna príležitosťXEMAR (kontakt: xemar5@xemar.sk, 0911 855 199) vám prináša výnimočnú šancu na získanie chaty pri vodnej nádrži Ružiná. Toto miesto vás poteší tichým prostredím a nádhernou prírodou. Chata poskytuje mnoho možností využitia - od víkendového útočiska, cez celoročné bývanie, až po príležitosť získať príjem z prenájmu.
Chata má úžitkovú plochu 160 m² a nachádza sa na pozemku o veľkosti 100 m². Je predávaná kompletne zariadená, aby ste si oddych mohli užiť od prvého dňa.
Popis Nehnuteľnosti: Dvojpodlažná podpivničená chata s výhľadom na priehradu. Jej dispozícia zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu, kúpeľňu spojenú s WC a spoločenskú časť s krbom.
V obývacej miestnosti dominuje krb s teplovzdušnými rozvodmi do podkrovia. Kúpeľňa s WC je vybavená sprchovým kútom a kuchyňa disponuje kompletnou kuchynskou linkou.
Do podkrovia vedie drevené schodisko, kde nájdete tri spálne.
Výhodou sú dva balkóny s úžasným výhľadom na priehradu. Chata ponúka miesto na spanie pre 8 - 12 osôb. Po staršej rekonštrukcii je táto murovaná chata napojená na elektrinu, obecný vodovod a odpad je riešený cez kanalizáciu. Prístup k nehnuteľnosti vedie po zámkovej dlažbe. Vonkajšia terasa s dostatočným miestom na posedenie zabezpečuje pohodlný pobyt pre viac osôb.
Okolie: V okolí vodnej nádrže Ružiná nájdete dostatok možností na šport, relax a spoločenské aktivity. Verejné pláže, športoviská, bufety, reštaurácie a ubytovacie zariadenia sú hneď v blízkosti. Ružinská strana vodného diela Ružiná zažíva pozitívne zmeny s novými ubytovacími možnosťami a plánovanou pieskovou plážou.
Pre koho je táto chata: Chata je ideálna pre nadšencov rybolovu, hubárčenia alebo tých, ktorí túžia po oddychu pri vode. Aj tí, ktorí hľadajú pokoj a blízkosť mesta, ocenia túto možnosť. Okolie ponúka ideálne podmienky na aktívny relax, prechádzky, turistiku, cykloturistiku a vodné športy.
Pri rýchlom rozhodovaní je priestor na dohodu.
V cene tejto nehnuteľnosti máte zahrnutý celý proces kúpy, vrátane zmlúv, vkladu vlastníckeho práva do katastra, overenia podpisov a všetkých potrebných dokumentov pre prevod.

Dodatočné informácie

  • Číslo ponuky ASI-124-126347
  • Dátum aktualizácie 21.01.2024 20:53
  • Ohodnoť inzerát
  • Skóre 1 / 3
  • Posledné hodnotenie 21.01.2024 20:53